Про компанію

Головна Про компанію

Офіційний представник в Україні, компанія СОЛРЕЙ пропонує Вашій увазі інфрачервону плівкову систему опалення HEAT PLUS від світового лідера, в галузі виробництва гнучких нагрівальних вуглецевих матеріалів, корпорації Seggi Century Південна Корея. Виробництво корпорації Seggi Century має найсучасніше обладнання, що дозволяє випускати продукцію, якість якої визнають такі країни як Японія, США, Німеччина, Великобританія та інші країни Євросоюзу.

Система опалення  Heat Plus - це система швидко і досить легко монтується теплих підлог, джерелом тепла в яких є гнучкі нагрівальні вуглецеві елементи, що укладаються безпосередньо під фінішне покриття підлоги. Як фінішне покриття підлоги можна використовувати:

Під стяжку для будь-якого покриття
На стяжку під плитку
Під паркет або ламінат
Під лінолеум або ковролін

Корпорація «Seggi Century» - лідер у виробництві опалювальних систем нового покоління на основі інфрачервоної плівки Heat Plus.

"Сеггі Сенчурі" займається розробкою і виробництвом інфрачервоної плівки, а також супутніх матеріалів для систем опалення та обігріву, вже більше 10 років.

На даний момент є лідером на ринку інфрачервоної плівки для систем опалення з використання плівки в світі.

Продукція під ТМ Хіт Плюс поставляється в більш ніж 15 країн. Товари, вироблені заводом Heat Plus в Південній Кореї, пройшли європейську сертифікацію. Інфрачервона плівка також сертифікована для продажу і використання в Японії - що свідчить про високу якість матеріалів і високу технологічність виробництва.

#
#

Виробничі потужності компанії «Seggi Century» знаходяться в Південній Кореї. На даний момент ця країна є визнаним світовим лідером у сфері розробки, виробництва і застосування інфрачервоної плівки. Багато в чому, завдяки плівці ТМ Хіт Плюс.

Сучасне обладнання та нові технології виробництва дозволяють компанії бути на крок попереду конкурентів по виробництву інфрачервоної плівки, за рахунок:

 • - широкого асортименту потужностей;
 • - великого вибору типорозмірів;
 • - багатошарової структури плівки;
 • - якості зовнішнього покриття;
 • - товщини мідної шини і срібного покриття;
 • - розробки нових технологічних поколінь плівки.

Висока якість і 15-ти річна гарантія на всю інфрачервону плівку від ТМ Хіт Плюс досягаються за рахунок багаторівневого контролю:

 • - технології розробки;
 • - створення складальної лінії;
 • - виробничого процесу;
 • - післявиробничих тестів і експериментів;
 • - передпродажного контролю якості;
 • - постійного збору зворотного зв'язку від користувачів.

Всі ці етапи служать для поліпшення існуючих продуктів і розробки нових технологічних рішень.

#
#

Генеральний директор Пак Хун Гю

"Позитивну репутацію компанії і популярність бренду не можна заробити за короткий термін. Тільки компанія, що володіє виробничим обладнанням, технічним персоналом і заслуговує довіри клієнтів, може дотримати свої зобов'язання перед клієнтом."

Ми є компанією, що орієнтована на клієнта, і обіймаючи провідні позиції в сфері виробництва екологічного довгохвильового інфрачервоного покриття, ми докладаємо максимум зусиль, щоб заслужити довіру клієнтів завдяки ноу-хау і досвіду, ретельному контролю якості, передовим технологіям та бездоганному обслуговуванню.

"Ми вдячні вам за сприяння і підтримку!"

Корпорація «Seggi Century»

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua