Mонтаж інфрачервоної підлоги

1. Підготовка поверхні

Перед початком монтажу системи опалення Хіт Плюс необхідно перевірити попередню підлогу на наявність нерівностей (на 1 м2 не повинно бути нерівностей вище 3 мм.), Видалити нерівності при їх наявності. Також необхідно провести ретельне прибирання поверхні підлоги, прибрати будівельне сміття і видалити зайвий пил. Рекомендується підмести і пропилососити поверхню підлоги до початку монтажних робіт.

2. Підготовка поверхні стяжки

Для якісного приклеювання плівки до поверхні стяжки рекомендується прогрунтувати поверхню підлоги. Чим краще буде підготовлено підлогу, тим краще буде адгезія плівки і стяжки і надійніше буде закріплена плитка.

Грунтувати необхідно ділянку, на якій буде розміщена плівка з запасом в 10 см по периметру.

3. Порізка та розміщення інфрачервоної плівки Хіт Плюс

Розміщення і порізка плівки здійснюються на запланованій поверхні і закріплюються скотчем. Плівка укладається логотипом вгору, щоб читався текст.

Максимальна допустима довжина однієї смуги плівки метрової ширини стандартної потужності в 220 Вт - 6 метрів. Така довжина продиктована максимальним навантаженням на мідну шину плівки.

Плівки можна укладати встик або на відстані один від одного.
Накладення плівок не допускається.
Не рекомендується укладати під стаціонарні меблі, які закривають відведення тепла.

Для використання під керамічними покриттями для монтажу на стяжку оптимально підходить інфрачервона плівка Heat Plus Premium Gold. Дана плівка не тільки повністю задовольняє вимогам до механічної міцності і температурних навантажень для використання під керамічними покриттями для монтажу на стяжку під клейові склади, а й має посилений іонізуючий ефект за рахунок золотистого покриття.

Також можна використовувати плівку Хіт Плюс Преміум Сільвер - вона є спрощеним аналогом плівки Голд (не має посиленого іонізуючого ефекту).

4. Підготовка місця для терморегулятора

Для управління температурою і підключення плівки до мережі використовується терморегулятор. На цьому етапі необхідно підготувати місце розміщення терморегулятора на стіні.

Рекомендується розміщувати терморегулятор поблизу наявної проводки або розетки для простоти підключення. Так як довжина дроту виносного термодатчика 2-3 метра - терморегулятор необхідно розміщувати на висоті до 1,5 метрів від підлоги.

Залежно від типу терморегулятора монтаж може здійснюватися як в монтажну коробку (підрозетник - внутрішній монтаж), так і просто болтами (на панель для кріплення - зовнішній монтаж).

Для управління системою опалення рекомендуються до використання терморегулятори з можливістю програмування. Така функція терморегулятора дозволяє знизити витрати на систему опалення за рахунок керування температурою за часом: відключаючи плівку під час, коли немає необхідності опалення і завчасно вмикаючи систему в роботу до моменту приходу людей в опалювальне приміщення.

5. З'єднання плівки з кліпсами

Для підключення плівки до терморегулятора і мережі необхідно створити місця електричного контакту. Для цього використовуються спеціальні кліпси-коннектори. Вони кріпляться на мідній шині і обжимаються за допомогою ручного преса або плоскогубців.

При установці кліпси необхідно злегка розшарувати плівку в області мідної шини (підчепити плівку за допомогою ножа). Одна лопатка кліпси встановлюється всередину плівки на мідну шину. Друга лопатка обжимає плівку зверху для фіксації кліпси.

Для спрощення подальшого з'єднання коннектора з проводами кліпсу необхідно встановлювати перпендикулярно торця плівці гачком вгору.

Іншим варіантом створення електричного контакту є пайка дроту до мідної шини плівки.

6. Підключення проводів до плівки

Провода підключаються до плівки за допомогою кліпс або методом пайки.

Необхідно очистити дріт від ізоляції за допомогою стриппера або іншого інструменту.

Для підключення за допомогою кліпс, необхідно зробити петлю навколо гачка кліпси і затиснути ручним пресом.

Для підключення проводів методом пайки, необхідно акуратно зняти шар ламінування поверх мідної шини за допомогою паяльника і ножа, не пошкодивши саму шину. Після чого припаяти дріт до мідної шини.

З'єднання смуг плівки між собою здійснюється за схемою паралельного підключення.

Провід виводиться для підключення до терморегулятора.

Важливо пам'ятати, що провід має обмеження по навантаженню:

ПВ3-1,5 - максимальне навантаження 15 А (3,3 кВт).
ПВ2-1,5 - максимальне навантаження 25 А (5,5 кВт).

7. Ізоляція бутиловою стрічкою

За допомогою бутилової стрічки TM Heat Plus ретельно ізолюються місця з'єднань, контактні кліпси, місця пайки і незадіяні кінці мідних струмопровідних шин.

Для ізоляції бутилова стрічка нарізається шматками, шириною по 3-5 см.

Завдяки особливим термічним властивостям і складу, бутилова стрічка при першому нагріванні теплом випромінюваної плівки стає аморфною і злегка розтікається по поверхні, чим досягається додатковий ізолюючий і герметизуючий ефект.

8. Ізоляція термостійкою ізолентою Heat Plus

Поверх бутилової стрічки для фіксації та додаткового механічного захисту клеїться ізоляційна термостійка стрічка Heat Plus.

Ізолента Хіт Плюс не тільки служить надійним і якісним фіксатором але і створює додатковий ізоляційний шар.

При правильній і якісній ізоляції ізоляційною і бутиловою стрічками, плівка стає герметично заізольованою. Таким чином, опалювальній системі Хіт Плюс не страшні підвищена вологість або затоплення ділянки підлоги.

9. Підключення терморегулятора і вивід термодатчика

Терморегулятор необхідно підключити до термодатчика, плівки і мережі відповідно до інструкції виробника (йде в комплекті).

Термодатчик кріпиться за допомогою ізоляційної стрічки на нижньому боці інфрачервоної плівки

Щоб уникнути механічних пошкоджень головки термодатчика необхідно зробити поглиблення в підлозі і підкладці в 5 мм глибиною.

10. Перевірка роботи системи опалення

Перед укладанням фінішного покриття необхідно перевірити систему опалення Хіт Плюс і роботу всіх елементів.

Увімкніть систему на 15-20 хвилин і переконайтеся в правильності роботи.

11. Нанесення акрилового клею під плівку на стяжку

Для фіксації інфрачервоної плівки на поверхні стяжки використовується спеціальний термостійкий акриловий клей.

Клей наноситься під плівку на заздалегідь зазначену поверхню за допомогою шпателя і рівномірно розподіляється за допомогою гребінки в 3 мм.

Чим краще було підготовлено поверхню підлоги на початковому етапі, тим менше буде витрата клею. Середні витрати на монтаж плівки 0,7-1 кг на квадратний метр.

Наносити клей рекомендується поступово, по 40-60 см в довжину за раз, потім необхідно приклеїти частину плівки.

За допомогою пластикового шпателя необхідно вигнати частину повітря з-під плівки і рівномірно розподілити клей під плівкою.

Для приміщень з підвищеною вологістю рекомендується використовувати гідроізоляційну мастику замість акрилового клею.

12. Покриття плівки Бетон-Контактом

Для кращої адгезії (склеювання) з плитковим клеєм поверхня плівки покривається спеціальним грунтом Бетон-Контактом.

Грунт наносити на плівку виходячи за краї 10 см по периметру плівки. Необхідно якісно промазати ґрунтовкою плівку і всі краї, щоб створити рівномірний шар і додаткову захисну поверхню, яка буде мати кращі клеючі властивості.

Бетон-Контакт краще наносити широкою малярською щіткою шириною 18-20 см.

Витрата грунту приблизно 0,3-0,5 кг на квадратний метр.

Після повного висихання поверхні можна приступати до укладання фінішного покриття.

13. Укладання фінішного покриття

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  Технічний відділ
  044 360 11 88

  office@heatplus.ua