Серія ВНТ

Терморегулятор BHT 100
Рекомендована роздрібна ціна1206 грн
хіт продажу
#
хіт продажу
#
#
#

Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими або кабельними системами електричного опалення, з використанням виносного датчика температури.
BHT 100 - це цифровий терморегулятор з механічними кнопками на панелі управління і LCD-дисплеєм, з виносним термодатчиком і внутрішнім датчиком клімату, для внутрішнього монтажу.

характеристики

Тип Цифровий
Панель управління Кнопкова
Монтаж внутрішній
Дисплей LCD
Таймер так
Робоча напруга, В 220 В, 50-60 Гц
Макс. потужність, кВт 3,2

інші варіанти товару

характеристики

Тип Цифровий
Панель управління Кнопкова
Монтаж внутрішній
Дисплей LCD
Таймер так
Робоча напруга, В 220 В, 50-60 Гц
Макс. потужність, кВт 3,2

опис

BHT-100 - це кнопковий терморегулятор від ТМ Heat Plus. Не програмований. Призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими або кабельними системами електричного опалення і теплої підлоги. Модель BHT-100 відрізняється надійністю, наявністю таймера на включення/вимикання, а також має РК-дисплей з діагоналлю 1,25 ". Терморегулятор з таймером BHT-100 підтримує комфортну температуру повітря в приміщенні від +10 до + 40°С, а також обмежує максимальну температуру нагрівання підлогового покриття в діапазоні від +10 до + 90°С, тим самим забезпечуючи раціональну витрату електроенергії. Температура контролюється в місці розташування виносного датчика. Виносний датчик, що входить в комплект, призначений для розташування в монтажній гофротрубці або просто в штробі в стіні/підлозі.

Основні особливості терморегулятора:

 • - Простий дизайн терморегулятора нагадує розеткові вимикачі.
 • - Механічна передня панель управління.
 • - Передня панель додатково покрита акрилом, для захисту від подряпин.
 • - Індикатор робочого стану на передній панелі.
 • - Кнопкове управління.
 • - Корпус з вогнестійкого пластика.
 • - Проста установка в стандартні підрозетники.

характеристики

основні

Тип цифровий
Панель управління кнопкова.
Монтаж внутрішній
Дісплей LCD
Таймер так
Максимальна потужність 3.2кВт
Діапазон регульованих температур для повітря: + 10 ℃ ~ + 40 ℃.
для підлоги: + 10 ℃ ~ + 90 ℃.
Робоча напруга 220кВт
Допустимий струм 16А.
Захист від дітей ні
Споживана потужність 1.5Вт
Кількість ланцюгів 1
Площа теплої підлоги 15 м2
Корпус вогнестійкий пластик
Колір білий
Температурний режим експлуатації від -5 до +50 ℃
Габарити 86х86х13 мм

комплектація

Терморегулятор 1 шт
Термодатчик NTC з кабелем (3м) 1 шт
Болти для кріплення 2 шт
Інструкція користувача 1 шт
Гарантія 2 роки

Монтаж терморегулятора теплої підлоги

Основна функція терморегулятора - підтримання температури в приміщенні. Вимірювання температури може відбуватися як внутрішнім датчиком температури повітря, так і виносним термодатчиком. Терморегулятор може регулювати температуру в приміщенні по внутрішньому датчику, при цьому одночасно керуючи максимальною температурою нагріву плівки виносним датчиком. Таким чином, досягається ефективний контроль температури в приміщенні без небезпеки перегріву підлогового покриття. При використанні терморегулятора в опалювальних системах Хіт Плюс, для контролю роботи системи використовується виносний датчик температури, який встановлюється під плівку. Завдяки цьому відбувається безпосередній контроль нагріву інфрачервоної плівки і, відповідно, покриття для підлоги. Установка терморегулятора і підключення його до плівки і мережі повинна проводитися фахівцем з монтажу згідно з інструкцією. Терморегулятор підключається до мережі змінного струму 50Гц 220В. При підключенні важливо дотримати порядок фазного і нульового проводу, щоб уникнути ураження електричним струмом. Виносної термодатчик підключається до терморегулятора. Термоголовка датчика кріпитися безпосередньо до плівки знизу за допомогою ізоляційної стрічки. Необхідно забезпечити щільне прилягання датчика до плівки, для забезпечення точності регулювання температури нагріву. Смуги плівки підключаються до терморегулятора згідно зі схемою зазначеної на задній панелі терморегулятора або керівництві користувача. Після перевірки всіх місць з'єднань і контактів системи необхідно перевірити роботу терморегулятора шляхом його включення.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua