Статті

Головна Статті ефективність інфрачервоного опалення і плівки Heat Plus
ефективність інфрачервоного опалення і плівки Heat Plus

Ефективність інфрачервоного опалення і плівки Heat Plus

При використанні теплих підлог Heat Plus час прогріву приміщення при мінімумі витрат електроенергії становить 5-10 хвилин. Для використання даної системи в якості основного джерела опалення досить покрити карбоном лише 70-80% поверхні підлоги. При цьому допускається використовувати будь-які типи фінішних покриттів і застосовувати теплі підлоги в різних приміщеннях.

Головним достоїнством інфрачервоних теплих підлог Heat Plus є можливість використання їх в якості альтернативного джерела опалення приміщень. Дані системи прекрасно справляються із завданням постійної підтримки необхідної температури навіть в тому випадку, якщо централізоване опалення не працює або зовсім відсутнє. Аналоги інших виробників позбавлені цієї особливості, і їх можна використовувати лише в якості додаткових джерел опалення приміщень.

Причому, для того, щоб забезпечити тепло і затишок, зовсім необов'язково укладати карбон по всій підлозі, досить задіяти лише 70-80% його поверхні. Це дозволяє забезпечити локальний прогрів покриття і тим самим створити так звані теплі зони в місцях, відведених для відпочинку або сну. Варто також враховувати, що, крім моментального нагріву підлоги, опалювальні системи Heat Plus дають можливість домогтися необхідної температури повітря в приміщенні буквально за 5-7 хвилин, в той час як у аналогів на рішення цього завдання може піти кілька годин. Інфрачервоні теплі підлоги Heat Plus дуже прості в монтажі, і їх укладка не вимагає спеціальних навичок. На те, щоб повністю підготувати систему до роботи, вистачає одного дня, в той час як інші моделі теплих підлог, для яких обов'язковою умовою є використання бетонної стяжки, зазвичай монтуються протягом тижня. Крім цього, системи Heat Plus не вимагають додаткового обслуговування під час експлуатації і вкрай рідко виходять з ладу. Якщо з яких-небудь причин це все ж сталося, то немає необхідності повністю міняти теплі підлоги, досить лише відновити ту їх частину, яка виявилася пошкодженою.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua