економічність інфрачервоного опалення Heat Plus

Головна Статті економічність інфрачервоного опалення Heat Plus

економічність інфрачервоного опалення Heat Plus

За годину роботи 1 м2 покриття Heat Plus витрачає від 10 до 60 Вт електроенергії, що в кілька разів менше, ніж аналогічні моделі теплих підлог, які за такий же проміжок часу споживають від 200 до 250 Вт.

Суцільне карбонове покриття забезпечує не тільки моментальний нагрів підлог, але також має систему терморегуляції. При досягненні необхідної температури повітря в приміщенні теплі підлоги Heat Plus автоматично відключаються. Відновлення роботи системи також відбувається в автоматичному режимі після того, як температура повітря знижується на 3-5 градусів.

Використання теплої підлоги Heat Plus дає можливість додатково скоротити витрату електроенергії при правильному виборі покриття. Найбільш ощадливими є стяжка, керамічна плитка, ламінат, лінолеум, ковролін.

Час роботи опалювальної системи Heat Plus в добу не перевищує 6-10 годин, в той час як аналогічним моделям для підтримки заданої температури в приміщенні потрібно не менше 13-18 годин щодня. У разі, коли теплі підлоги Heat Plus використовуються як додаткове джерело обігріву, то час їх роботи скорочується на 20-30%.

Тим самим час роботи системи складе 6-10 годин на добу, а у аналогів 13-18 годин. Якщо використовувати плівку як додаткове опалення, час роботи системи знизиться приблизно на 20-30%. В умовах, коли тепло- і електроносії постійно дорожчають, кожна людина зацікавлена в економії електроенергії і скороченні витрат, пов'язаних з опаленням приміщень. В цьому відношенні інфрачервоні теплі підлоги Heat Plus зарекомендували себе з найкращого боку. При їх використанні витрата електроенергії на 1 м2 покриття становить від 10 до 60 Вт в годину, в той час як аналогічні конструкції, що відрізняються досить низьким ККД, «з'їдають» до 250 Вт.

Варто також відзначити, що теплі підлоги Heat Plus оснащуються системою терморегуляції. Це означає, що як тільки температура повітря в приміщенні досягла необхідної позначки, система автоматично вимикається, що дозволяє істотно економити електроенергію. Варто повітрю трохи охолонути, і теплі підлоги Heat Plus включаться автоматично. В результаті з 24 годин на добу опалювальні системи Heat Plus працюють максимум 6-10 годин, в той час як інші моделі теплих підлог змушені опалювати приміщення не менше 13-18 годин щодня.

Необхідно також враховувати, що правильний вибір підлогового покриття також сприяє зниженню витрат, пов'язаних з витратою електроенергії. Системи Heat Plus дозволяють використовувати не тільки традиційні плитку і ламінат, але і лінолеум, ковролін, паркет. У деяких випадках допускається укладання теплих підлог Heat Plus під звичайний килим. Аналогічні системи, що не володіють підвищеною безпекою, можна використовувати лише для плиткового покриття. Або застосовувати під час монтажу товсту бетонну стяжку, яка не відрізняється практичністю, а також значно збільшує витрату електроенергії за рахунок низької теплопровідності.

В результаті, якщо порівнювати роботу опалювальної системи Heat Plus і аналогів інших виробників, то з'ясовується, що різниця в споживанні електроенергії може становити 5-7 разів. В кінцевому підсумку сума, зекономлена при використанні підлог Heat Plus, за один опалювальний сезон може скласти кілька сотень доларів.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua