Інфрачервоне випромінювання

Головна Статті Інфрачервоне випромінювання

Інфрачервоне випромінювання

З давніх часів люди добре знали доброчинну силу тепла або, кажучи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоне випромінювання - це частина спектру випромінювання Сонця, яка безпосередньо примикає до червоної частини видимої області спектра і володіє здатністю нагрівати більшість предметів. Людське око не в змозі бачити в цій частині спектру, але ми можемо відчувати тепло.

Як відомо, будь-який об'єкт, чия температура перевищує (-273) градусів Цельсія випромінює, а спектр його випромінювання визначається тільки його температурою і випромінюючою здатністю. Інфрачервоне випромінювання має дві важливі характеристики: довжину хвилі (частоту) випромінювання та інтенсивність. Інфрачервоні промені були відкриті в 1800 році англійським фізиком Вільямом Гершелем.

Поділяють три області інфрачервоного випромінювання залежно від довжини хвилі: ближня (0,75-1,5 мікрометрів), середня (1,5 - 5,6 мкм) і далека (5,6-100 мкм) (1 мкм = 1 / 1000000 м). Інфрачервоні промені абсолютно безпечні для організму людини на відміну від рентгенівських, ультрафіолетових або НВЧ.

В інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина інфрачервоного діапазону), що діє на організм людини по-справжньому унікально. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як «своє». Найвідоміше природне джерело інфрачервоних променів на нашій Землі - це Сонце, а найвідоміше штучне джерело довгохвильових інфрачервоних променів - це піч, і кожна людина обов'язково перевіряла на собі їх благотворний вплив.

Впливаючи на організм людини в довгохвильовій частині інфрачервоного діапазону, можна отримати явище, що називається «резонансним поглинанням», при якому зовнішня енергія буде активно поглинатися організмом. В результаті цього впливу підвищується потенційна енергія клітини організму, і з неї уходить не зв'язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, зростає рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і естрогенів, відбуваються і інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів клітин організму і крові.

Щоб відчути всі переваги інфіксного випромінювання, можете ознайомитися з асортиментом інфочервоних плівок для реалізації ваших проектів та завдань.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua