Не сушить повітря?

Головна Статті Не сушить повітря?
Не сушить повітря?

Не сушить повітря?

Підлоги Heat Plus нагрівають не повітря, а навколишні предмети, які згодом віддають своє тепло атмосфері. Тому при роботі система не спалює кисень і не забруднює повітря в приміщенні. Крім того, спрямована дія інфрачервоних променів дозволяє відчувати себе комфортно, навіть якщо приміщення ще не прогрілося, так як вони проникають в організм людини на 2-4 мм.

Ті, кому доводилося користуватися теплою підлогою, не з чуток знають про те, що крім ряду переваг такі системи мають і певні недоліки. В першу чергу, це пересушування повітря і спалювання кисню, які незмінно супроводжують процес опалення приміщень при використанні теплої підлоги на основі кабельних матів. Тому нерідкі випадки, коли, встановивши такі системи в спальні і залишивши їх включеними на ніч, люди вранці прокидаються з сильним головним болем і нудотою. Причина цього - брак кисню, що призводить до отруєння організму вуглекислим газом.

Крім цього, ні для кого не секрет, що для забезпечення нормального самопочуття повітря, яким дихає людина, повинно бути не тільки чистим, але і досить вологим. Поспостерігайте за кімнатними рослинами, які знаходяться в приміщенні, де встановлені звичайні теплі підлоги. Вже через тиждень активної експлуатації подібної системи квіти починають жовтіти, втрачати листя і, врешті-решт, гинуть. Звичайно, на здоров'я людини робота таких систем відбивається не настільки катастрофічно, проте дуже багато хто скаржиться на те, що використання теплої підлоги призводить до пересушування не тільки повітря, а й шкіри, яка починає запалюватися і лущитися.

Щоб уникнути подібних проблем, варто віддати перевагу інфрачервоним полам Heat Plus, які, на відміну від аналогів, прогрівають не повітря, а віддають своє тепло предметам, які перебувають в приміщенні. У свою чергу, меблі і стіни, поверхня яких в результаті використання системи Heat Plus збільшує температуру, нагрівають повітря, яке завжди залишається чистим і досить вологим. Принцип дії теплої підлоги Heat Plus заснований на використанні довгохвильових інфрачервоних променів, які не тільки впливають на навколишні предмети, а й на тіло людини.

Таким чином, люди, які перебувають в приміщенні, де встановлені системи Heat Plus, завжди відчувають себе тепло і комфортно, навіть якщо температура навколишнього повітря залишається досить низькою.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua