Вплив на здоров’я інфрачервоної плівки Heat Plus

Головна Статті Вплив на здоров'я інфрачервоної плівки Heat Plus
Вплив на здоров’я інфрачервоної плівки Heat Plus

Вплив на здоров'я інфрачервоної плівки Heat Plus

Інфрачервоне обігрів дозволяє нагрівати об'єкти, а не повітря, що покращує кровообіг, активізує роботу серця, а також знижує біль у суглобах. Цей вид випромінювання також сприяє зниженню холестерину, що сприятливо впливає на серцево-судинну систему.

"Інфрачервоний спектр випромінювання є найбільш фізіологічним для людини, оскільки він входить до складу сонячної енергії. Спочатку інфрачервона технологія використовувалася для виходжування недоношених дітей в кювезах. Також інфрачервоне світло використовується в медицині для стимуляції імунної системи. Воно допомагає виробляти в організмі лейкоцити і інтерферон, які включають захисний механізм, і це забезпечує профілактику ГРВІ ", - говорить Олена Сидоренко, кандидат медичних наук, лікар-інфекціоніст, імунолог-алерголог, член Європейської Академії імунології та алергології.

Барчина Юрій Михайлович, лікар-ортопед-травматолог, к.м.н, завідувач відділенням ортопедії та реабілітації: "Основною перевагою опалювальної плівки" Heat Plus "для нас як для лікарів є той позитивний вплив, який чинять інфрачервоні промені на організм людини, а це швидкий локальний обігрів окремих частин тіла, глибиною до 2 см, поліпшення кровообігу в шкірних покривах і підшкірній клітковині, активізація захисних сил організму і підвищення імунітету. Але потрібно бути уважним - тільки оригінальна опалювальна плівка "Heat Plus" має такі якості.

Користь ІЧ-обігріву полягає в його природності, адже він працює за принципом сонця, тому вибирати ІЧ теплу підлогу потрібно особливо ретельно, - стверджує Світлана Онисько, педіатр національної спеціалізованої дитячої лікарні "ОХМАТДЕТ" . Як з відповідальністю ви вибираєте воду і їжу, адже від якості їх залежить ваше здоров'я, так само з відповідальністю потрібно підійти до вибору теплої підлоги. Опалювальні системи "Heat Plus" безпечні. Вони обігріють вас, зміцнять імунну систему, особливо це важливо коли в будинку є маленькі діти. Це сучасний тренд, оскільки "Heat Plus" корисний і до того ж економічний ".

Інфрачервона опалювальна система може захистити організм, але тільки в тому випадку, якщо вона сертифікована і оригінальна. Тоді ми впевнені, що вона не зашкодить вашому здоров'ю, на відміну від підробки, яка може завдати шкоди. Особливо це відчутно в холодну пору року, коли йде стик зима-осінь.

Опалювальні системи "Heat Plus" єдині в Україні, мають всі міжнародні і національні сертифікати якості та безпеки, згідно з якими вони відповідають навіть самим жорстким стандартам якості в таких розвинених країнах, як Канада, Північна Америка, Японія, Німеччина.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua