Статті

Головна Статті Вплив на здоров'я інфрачервоної плівки Heat Plus
Вплив на здоров’я інфрачервоної плівки Heat Plus

Вплив на здоров'я інфрачервоної плівки Heat Plus

Інфрачервоне обігрів дозволяє нагрівати об'єкти, а не повітря, що покращує кровообіг, активізує роботу серця, а також знижує біль у суглобах. Цей вид випромінювання також сприяє зниженню холестерину, що сприятливо впливає на серцево-судинну систему.

"Інфрачервоний спектр випромінювання є найбільш фізіологічним для людини, оскільки він входить до складу сонячної енергії. Спочатку інфрачервона технологія використовувалася для виходжування недоношених дітей в кювезах. Також інфрачервоне світло використовується в медицині для стимуляції імунної системи. Воно допомагає виробляти в організмі лейкоцити і інтерферон, які включають захисний механізм, і це забезпечує профілактику ГРВІ ", - говорить Олена Сидоренко, кандидат медичних наук, лікар-інфекціоніст, імунолог-алерголог, член Європейської Академії імунології та алергології.

Барчина Юрій Михайлович, лікар-ортопед-травматолог, к.м.н, завідувач відділенням ортопедії та реабілітації: "Основною перевагою опалювальної плівки" Heat Plus "для нас як для лікарів є той позитивний вплив, який чинять інфрачервоні промені на організм людини, а це швидкий локальний обігрів окремих частин тіла, глибиною до 2 см, поліпшення кровообігу в шкірних покривах і підшкірній клітковині, активізація захисних сил організму і підвищення імунітету. Але потрібно бути уважним - тільки оригінальна опалювальна плівка "Heat Plus" має такі якості.

Користь ІЧ-обігріву полягає в його природності, адже він працює за принципом сонця, тому вибирати ІЧ теплу підлогу потрібно особливо ретельно, - стверджує Світлана Онисько, педіатр національної спеціалізованої дитячої лікарні "ОХМАТДЕТ" . Як з відповідальністю ви вибираєте воду і їжу, адже від якості їх залежить ваше здоров'я, так само з відповідальністю потрібно підійти до вибору теплої підлоги. Опалювальні системи "Heat Plus" безпечні. Вони обігріють вас, зміцнять імунну систему, особливо це важливо коли в будинку є маленькі діти. Це сучасний тренд, оскільки "Heat Plus" корисний і до того ж економічний ".

Інфрачервона опалювальна система може захистити організм, але тільки в тому випадку, якщо вона сертифікована і оригінальна. Тоді ми впевнені, що вона не зашкодить вашому здоров'ю, на відміну від підробки, яка може завдати шкоди. Особливо це відчутно в холодну пору року, коли йде стик зима-осінь.

Опалювальні системи "Heat Plus" єдині в Україні, мають всі міжнародні і національні сертифікати якості та безпеки, згідно з якими вони відповідають навіть самим жорстким стандартам якості в таких розвинених країнах, як Канада, Північна Америка, Японія, Німеччина.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua