Безпека ефективність інфрачервоного опалення і плівки Heat Plus

Головна Статті Безпека ефективність інфрачервоного опалення і плівки Heat Plus
Безпека ефективність інфрачервоного опалення і плівки Heat Plus

Безпека інфрачервоного опалення і плівки Heat Plus

Опалення Heat Plus, на відміну від 2-3-шарових аналогів (Корея, Україна, Росія), має вісім захисних шарів. Кожен з них виконує свої завдання, надійно захищаючи карбон від вологи і механічних пошкоджень. Крім цього, захисні шари забезпечують стійкість до високих температур (плавлення 220С).

При з'єднанні контактів в опалювальних системах Heat Plus використовуються кліпси-коннектори. Після з’єднання контакти двічі ізолюються - таким чином, досягається максимальний захист від вологи і повітря, що дозволяє запобігти процесам окислення і корозії металу.

Основу нагрівального елементу в теплих підлогах Heat Plus становить карбон, який не є провідником теплової та електричної енергії, виконуючи лише функцію випромінювача.

Крім цього, при пошкодженні покриття система продовжує роботу, не уявляючи загрози для життя і здоров'я, чого не скажеш про аналоги, при виході з ладу яких можливі короткі замикання і пошкодження струмом. Використання теплої підлоги пов'язане з певним ризиком. Крім того, що такі системи дуже часто виходять з ладу, завжди існує ймовірність потрапляння вологи на нагрівальні елементи, а також їх механічного пошкодження, що, в кращому випадку, призведе до короткого замикання. Саме тому сьогодні виробники теплих підлог прагнуть до того, щоб максимально захистити системи і, тим самим, звести до мінімуму випадки виникнення нештатних ситуацій, що становлять загрозу для життя людей.

В цьому відношенні інфрачервоні теплі підлоги Heat Plus можуть похвалитися підвищеною безпекою. В першу чергу тому, що використовуваний при їх монтажі карбон не є тепло- і електропровідним матеріалом, а лише виконує функцію інфрачервоного випромінювача. Тому ймовірність ураження струмом при використанні цієї нагрівальної системи зводиться до мінімуму. Крім цього, всі контакти в теплових підлогах Heat Plus кріпляться за допомогою кліпсовой системи, яка досить надійна. Крім цього, контакти забезпечуються подвійною системою ізоляції, яка надійно захищає їх від потрапляння вологи та повітря, перешкоджаючи процесу окислення і корозії.

Варто також відзначити, що теплі підлоги Heat Plus мають 8-шарову систему захисту, тоді як в аналогах інших виробників використовується максимум 2-3 шари. Це дозволяє запобігти потраплянню вологи всередину системи, навіть якщо в квартирі відбувається прорив батарей центрального опалення або її випадково заливають сусіди. Крім цього, міцне покриття нечутливе до температурних перепадів і досить стійке до механічних пошкоджень. Якщо все ж з будь-якої причини відбувається порушення цілісності покриття, то система Heat Plus продовжує працювати в звичайному режимі, не створюючи загрози для життя людини.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua