Моментальний нагрів інфрачервоної плівки Heat Plus

Головна Статті Моментальний нагрів інфрачервоної плівки Heat Plus
Моментальний нагрів інфрачервоної плівки Heat Plus

Моментальний нагрів інфрачервоної плівки Heat Plus

Використання карбонового покриття забезпечує моментальний нагрів системи. При цьому робоча площа теплих підлог Heat Plus становить не менше 98%, в той час як у аналогічних моделей інших виробників не перевищує 40-60%.

Теплі підлоги давно вже перестали бути екзотикою, і сьогодні їх можна зустріти не тільки в елітних котеджах, але і в звичайних квартирах, офісах і навіть дачних будиночках. Подібні опалювальні системи часто є альтернативним джерелом обігріву приміщень, даючи можливість підтримувати задану температуру, створюючи атмосферу затишку і комфорту, а також дозволяючи уникнути поширених в холодну пору року простудних захворювань.

Однак далеко не всі теплі підлоги можуть похвалитися високим ККД і якісним обігрівом приміщень. Багато моделей діють локально, нагріваючи лише покриття для підлоги, але при цьому загальна температура в приміщенні тривалий час залишається досить низькою.

Інфрачервоні теплі підлоги Heat Plus позбавлені всіх цих недоліків. В першу чергу тому, що при їх укладанні використовується суцільне карбонове покриття, яке забезпечує максимально високу виділення теплової енергії в найкоротші терміни.

Тому підлоги Heat Plus стають теплими відразу ж після того, як система підключається до джерела живлення на 220 Вт. Крім цього, завдяки суцільному покриттю, яким не можуть похвалитися системи на основі кабельного мату, площа нагріву поверхні у інфрачервоних підлог Heat Plus становить близько 98%. У той час як у інших моделей теплових підлог ці показники не перевищують 40-50%.

До переваг теплих підлог Heat Plus також відноситься відсутність бетонної стяжки при їх укладанні, яку не потрібно додатково прогрівати, витрачаючи на це електроенергію. Це дозволяє забезпечити моментальний нагрів підлоги і в найкоротші терміни наповнити приміщення теплом в не залежності від того, який тип покриття підлоги використовується в кожному конкретному випадку.

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua