Статті

Головна Статті Іонізація повітря
Іонізація повітря

іонізація повітря інфрачервоною плівкою heat plus

Цікава властивість інфрачервоної опалювальної системи «Heat Plus» - підвищення концентрації в приміщенні негативно заряджених іонів. У міському повітрі інфрачервона плівка «Heat Plus», що працює, підвищить вміст негативно заряджених іонів в 4 рази.

аніонне випромінювання (іонізація повітря)

Аніон (від грец. Ana - вгору і ion - що йде), негативно заряджений іон в електричному полі рухається до позитивного електрода - анода.
Аніони сприятливо впливають на людський організм (іонізація повітря). Аніони, з'єднуючись з киснем повітря, утворюють іонізований кисень, здатний поліпшити імунні якості людського організму і запобігти багатьом захворюванням. Аніони очищають, стерилізують повітря і надають йому антисептичні якості. Функція генерації аніонів (іонізації) автоматично включається при включенні обігрівача. Іонізація повітря (придбання повітрям електричних зарядів - аероіонів) - природний процес, що відбувається в природі під дією різних природних факторів.

лікувальний ефект іонізації повітря

Іонізація повітря необхідна для створення в приміщеннях оптимальної концентрації негативно заряджених іонів, які необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Позбавлене іонів повітря - "мертве", погіршує здоров'я і веде до захворювань. Ми важко переносимо скупченість, місця, де скупчується багато народу. Людина виділяє з диханням позитивні іони. Електронагрівальні прилади, що працюють, екрани дисплеїв і телевізорів так само виробляють позитивні іони. Це підтверджується численими дослідами А. Л. Чижевського та інших вчених. А. Л. Чижевський довів, що негативні іони повітря біологічно доброчинні, а позитивні іони мають шкідливий вплив на організм.

приклади природної іонізації повітря

Для порівняння - природна концентрація негативних іонів на відкритому повітрі 1000 .. 10000 іонів / куб.см, а в приміщенні падає до 40 .. 100 іонів / см3.

 • Морський прибій При розбризкуванні рідини дрібні її крапельки заряджаються негативно і при випаровуванні віддають свій заряд повітрю, відбувається насичення його негативними іонами.

 • В горах також дихається легко. Там посилена іонізація за рахунок більш сильного потоку ультрафіолетових променів, неослаблених атмосферою. Під час грози так само відбувається іонізація за рахунок електричних розрядів.

 • Іонізація повітря зменшує токсичність повітря і очищує його від пилу, мікробів. Зважені частинки забруднень і пилу електризуються і осідають на стелю, стіни, підлогу. Повітря очищується.

 • В даний час народна корейська медицина, шкірні відділення, ортопедія і т.п. використовують нещодавно розроблені апарати із застосуванням інфрачервоного випромінювання.

ефект негативно заряджених іонів

В атмосфері знаходиться велика кількість мікроскопічних часток повітря (іонів) зі слабким електричним зарядом. Позитивно заряджені іони (катіони) рухаються до негативного полюса, а негативно заряджені, що рухаються до позитивного полюса, називаються аніонами. Під впливом великої кількості енергії вони перетворюються на атом або молекулу.

загальні властивості

Доведено, що залежність концентрації в атмосфері негативно заряджених (-) іонів робить позитивний вплив при лікуванні. Вміст більше 1000 аніонів на 1м3 підвищує активність головного мозку, усуває наслідки напруженості і занепокоєння, які проявляються в астматичних симптомах і мігрені, пригнічує вироблення гістаміну, що викликає захворювання органів дихання, підвищує іонізацію мінеральних компонентів крові, сприяє релаксації, пiдлужуванню кровоносного середовища організму, зміцнює функції респіраторної імунної системи.

окремі властивості

Релаксація

Завдяки високій концентрації негативних іонів в сосновому лісі, поблизу водоспадів або фонтанів ми відчуваємо себе особливо добре, можемо по-справжньому розслабитися і відчути приплив бадьорості.

Антиоксидантна дія на клітини

Негативно заряджені іони віддають свій електрон активним формам кисню, що запобігає окисленню клітин і підвищеному утворенню вільних радикалів (реакція відновлення). Активізує дію захисних сил організму.

Олужнення крові

Негативно заряджені іони мають ефект перетворення складу крові, тобто перетворюють окислену кров в помірно лужну. Активізує обмінні процеси організму на міжклітинному рівні, сприяє релаксації.

Зміцнення нервової і ендокринної системи

Сприяє покращенню функцій вегетативної нервової системи, нормалізації функцій ендокринної системи, чинить позитивний вплив на центральну і периферійну нервову систему, підвищує кровотворні здатності організму. Зміцнення імунітету сприяє підвищенню загального тонусу і опору організму різним захворюванням. Позитивно впливає на лімфодренаж, клітинний метаболізм і нервову систему, що нормалізує функціонування всіх органів і систем організму, регулює роботу вегетативної нервової системи та ендокринної системи

Антиоксидантні та антисептичні властивості

Антиоксидантна дія негативно заряджених іонів володіє дезодоруючими і антисептичними властивостями, які активно застосовуються для збереження свіжості квітів або риби. Негативно заряджені іони іноді ще називають вітамінами повітря

 • залишилися питання?

  напишіть нам, і ми відповімо

 • м. Київ, вул. Марії Капніст, 10А

  044 502 03 56 (тел/факс)

  Оптовий відділ
  067 473 84 76

  Роздрібний відділ
  099 722 89 24

  office@heatplus.ua